Návrh a realizácia zavlažovacích systémov GARDENA

Smart systémy Gardena

GARDENA smart system – profesionálna starostlivosť o vašu záhrau, ktorá spája riešenie zavlažovania, starostlivosť o trávnik a ďalšie do jedného systému. Zažite väčšie pohodlie a slobodu, taktiež maximálnu kontrolu nad starostlivosťou o vašu záhradu.

 Výhody smart systémov Gardena 

Vždy viete, co sa vo vašej záhrade deje

Bez ohľadu na to, či sa jedná robotickú kosačku, záhradné osvetenie, zavlažovače alebo čidlo pôdnej vlhkosti - vďaka GARDENA smart aplikácii máte všetko pod kontrolou. Iba jedna aplikácia pre všetky aspekty starostlivosti o záhradu, ktorú by ste mohli potrebovať.

Jednoduché nastavenie

Pri nastavovaní vášho smart systému vás aplikácia navádza krok po kroku. Ľahko zrozumiteľné obrázky a užitočné tipy namiesto komplikovaných manuálov - táto záhradná technika je zábavná od samého začiatku.

Šetrenie vody nebolo nikdy jednoduchšie

Bežné zavlažovacie systémy vždy zavlažujú vaše rastliny presne podľa plánu, a to i v prípade, že prší. Smart senzor však sleduje vlhkosť pôdy, takže sa k rastlinám dostane vlaha iba vtedy, ak ju skutočne potrebujú.

Inteligentný asistent

Smart system sa dokonale prispôsobí vašej záhrade. Napríklad na optimálne riešenie zavlažovania berie smart asistent do úvahy dôležité faktory, ako je pôdny typ vašej záhrady, aké druhy rastlin v nej sú a konkrétnu lokalitu. 

Gardena-Smart-System.jpg

EASTGARDEN s.r.o.
Čečehov 94, 072 11
Tel: +421 903 582 778
Email: info@eastgarden.sk